Mládež - aktuality


Číst více...
Dobrá zpráva pro všechny malé budoucí rybáře. I letos se můžete přihlásit do rybářského kroužku, kde se naučíte základy i pokročilé rybářské dovednosti.

Více informací na přiloženém plakátu.Plakát 2021
Číst více...
Od 9. září zahajujeme rybářský kroužek pro všechny malé zájemce o rybolov.

Více informací na přiloženém plakátu.
Číst více...
Po prázdninách zahajujeme rybářský kroužek pro nové zájemce o rybářský lístek a povolenku z řad dětí a mládeže. První setkání s novými adepty Petrova cechu a jejich rodiči je naplánováno na čtvrtek 12. září od 15:30 hod. na sedlčanském koupališti.
Číst více...
Sedl-ansk-cejn.jpg
Číst více...
Ve čtvrtek 21. 6. 2018 jsme jako MO ČRS Sedlčany uspořádali za podpory SÚS vzdělávací a náborovou akci „VE VODĚ NEŽIJÍ JEN VODNÍCI“. Akce se zúčastnili žáci třetích a čtvrtých tříd základní školy Propojení v Sedlčanech.
Číst více...
MO ČRS Sedlčany vás zve na 9. Ročník rybářských závodů Sedlčanský cejn, které se konají 26. srpna 2017 na retenční nádrži.

Propozice zde...
Číst více...

Podzimní kolo krajského přeboru v rybolovné technice proběhne 2.října 2016 na fotbalovém hřišti v Kosově Hoře u Sedlčan. Propozice

Číst více...

Středočeši se mají na co pyšnit
Mistrovství světa juniorů se konalo v severočeské Bílině za účasti 7 států , celkem 31 juniorů a 13 juniorek. Do státního reprezentačního týmu, který čítá 4 juniory, se svými celoročními výsledky probojovali hned dva středočeši, a to Tomáš Spáčil a Václav Calta .

Číst více...

Dne 13.8. se konalo ve švýcarském Gempenu mezinárodní mistrovství Švýcarska a Rakouska za účasti 56 závodníků z 5 evropských států. Za Českou republiku se tohoto Mistrovství zúčastnil Václav Calta ze Sedlčan společně s Markem Matyášem z Kroměříže.

Číst více...

MO ČRS Sedlčany vás zve na 8. Ročník rybářských závodů

Sedlčanský cejn

Které se konají 28. srpna 2016 na retenční nádrži.
Zveme všechny děti do 18-ti let, které mají rybářské vybavení a chuť si zarybařit.

Propozice ke stažení

Číst více...

V sobotu 16.4.2016 ve 14:00 hod proběhnou zkoušky mladých rybářů na koupališti.

Zkoušky budou spojeny s místním kolem Zlaté udice.

Číst více...