Nová pravidla rybolovu na RMV Kaufmaňák

Výbor MO Sedlčany se na své poslední schůzi zabýval úpravou pravidel rybolovu na revíru místního významu Kaufmaňák. Výsledkem jsou následující bližší podmínky platné pro rok 2020:

Kaufma-k-2020.jpg

Cílem provedených úprav bylo především zjednodušení pravidel pro naše rybáře. Ve výsledku dochází k následujícím změnám:

  1. Na revír se nyní výslovně vztahují i bližší podmínky pro revíry ČRS schválené Radou ČRS a bližší podmínky pro revíry Středočeského územního svazu. Rozhodně všem rybářům doporučujeme se s nimi seznámit, pro roky 2019 a 2020 dochází k celé řadě změn.
  2. Rybáři mohou na revíru nově lovit 7 dní v týdnu.
  3. Lov je vždy prováděn na nejvýše 1 udici.
  4. Rybáři již nemají povinnost nechat si ulovenou rybu v úlovkovém lístku podepsat jiným rybářem (ale pokud chtějí, tak mohou).
  5. Období, kdy je lov povolen, již není stanoveno v bližších podmínkách. Hájení revíru bude vyhlašováno podle aktuální situace na webu a nástěnkách MO Sedlčany.

Věříme, že provedené změny jsou pro naše rybáře pozitivní. Jejich dopady budeme průběžně vyhodnocovat a přijímat případná opatření.

Připomínáme, že po ulovení 10 ks vyjmenovaných druhů ryb si lze zakoupit na revír další povolenku. Čím více prostředků získáme, tím více můžeme investovat do údržby a zarybnění revíru.
Zpět na články...