Informace k povolenkám Územního svazu města Prahy

Vážení rybáři,

dlouhá léta platila dohoda mezi Středočeským územním svazem a Územním svazem města Prahy o vzájemném uznávání územních povolenek. Díky tomu jsme mohli na středočeskou územní povolenku lovit na nedaleké nádrži Slapy.
Poté, co byla tato dohoda v roce 2017 zrušena, byla zajištěna alespoň služba, díky které jsme si mohli v Sedlčanech kromě středočeské zakoupit samostatně i „pražskou“ povolenku. V posledních dvou letech se nicméně ve zvýšené míře objevovaly zřetelné signály, že ze strany územního svazu není toto řešení úplně žádoucí.

Letos na podzim nám bylo na základě našich dotazů vedením Středočeského územního svazu sděleno, že se s touto službou již nepočítá. Proto jsme okamžitě zahájili vlastní jednání s pražskými místními organizacemi v okolí i se samotným Územním svazem města Prahy. Bohužel se ukázalo, že vnitřní pravidla byla nastavena tak, že již nelze povolenky druhého územního svazu dosavadním způsobem vydávat.

Místní organizace Sedlčany proto již nemůže z výše uvedených důvodů přímo prodávat povolenky na revíry Územního svazu města Prahy.

Podařilo se nám ale dosáhnout dohody s Územním svazem města Prahy, že pro zájemce z řad našich členů můžeme zprostředkovávat objednávky povolenek na jejich revíry. Naši členové tedy mohou i nadále vyřídit veškerou agendu spojenou s členstvím a nákupem povolenek přímo v Sedlčanech. Pouze je nutné počítat s tím, že pražské povolenky nebudeme moci vydávat obratem.

Povolenky územního svazu města Prahy bude možné objednávat pouze osobně po splnění ostatních členských povinností, buď v termínech výdeje, nebo po telefonické domluvě.

Objednávky povolenek Územního svazu města Prahy pro členy MO Sedlčany bude zpracovávat p. Jiří Špale (tel. 725 819 271, e-mail: spale.jiri.crs@gmail.com).

Výbor MO Sedlčany
Zpět na články...